Fiberkabel SC/PC-SC/APC, Hvit, 0,5m

"Abonnentsnor", 9/OS2/2800, blå/grønn

Varenr: 144677
Alt. varenr:
549,-
-+
1 stk. på lager i butikk og på nett

BeskrivelseAlternativer
Beskrivelse

OBS: vi kan også skaffe denne abonnentsnoren i følgende lengder:
0,5 m
1 m
2 m

Bøybestadig "abonnentsnor" for kabling fra FTH veggboks til
hjemmesentral.

  • Kontakt: SC/PC - SC/APC
  • Fiber: Singelmodus
  • Kategori: OS-2  
  • Kabel: 2.8 mm 1-fiber, hvit og umerket kappe 
  • Innskuddstap: <0.5 dB ved 1310/1550 nm
  • Reflektert effekt: <-45 dB (PC), <-60 dB (APC) ved 1310/1550 nm 
Alternativer
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.